Безпека життєдіяльності

15 січня 2020 року в нашому закладі були проведені планові навчання з евакуації під час пожежі. В навчаннях прийняли участь весь колектив ясла-саду та наші вихованці. Дякуючи злагодженій роботі вихователів їх помічників та медичному персоналу всі вихованці були оперативно евакуйовані з місця ”умовної пожежі”

 

З 13 по 17 травня 2019 року проходить тиждень безпеки життєдіяльності дитини. В нашом  закладі проводяться тематичні заняття приурочені цій події.

П’ятниця 17 травня 2019 року. 

”Захисти себе сам”

”ЧУДО ВАЛІЗА”

ЕВАКУАЦІЯ ПІД ЧАС ПОЖЕЖІ

 

Четвер 16 травня 2019 року

День здоров’я

Спортивна розвага ”Подорож з Буратіно”

Середа 15 травня 2019 року

”Будь обережним”

Заняття ” Не жартуй з вогнем”

Дидактична гра ”Пожежний щит”

Група 7 Аплікація

” Пожежна машина”

Дозвілля дітей виставка «Будь уважним»

Стихійні лиха

Аплікації ”Наш друг світлофор”

Вівторок 14 травня 2019 рік

”Екологознайка”

Дидактична гра ” Добре – погано”

Гра ”Не смітити і не руйнуй”

Гра ”Що можна і не можна в природі”

Подорожуємо сторінками лепбуків

Дидактичних гра ”Збережи нас”

Читання екологічної казки

”Подорож краплитки вечелинки”

В рамках тижня безпеки життєдіяльності був проведений конкурс-квест за участюнацькі працівників садочку присвячений Всесвітньому дню охорони праці.

 

Понеділок 13 травня 2019 року. 

” Відчуття небезпеку”

Група 1 ” Капітошка”

Заняття сенсорний розвиток.

”Часом гра не доводить до добра”

Група 3

”Дивовижні пригоди звіряти у лісі”

 

З 10 по 15 травня 2019 року в нашому закладі проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху під гаслом  ” Лідерство в галузі  безпеки дорожнього руху”

0

 

 

 

З 19 по 23 листопада 2018 року у ЗДО №83  походив тиждень пожежної безпеки.

Місячник « Увага! Діти на дорозі.»
У ЗДО №83 з 20.08.2018 по 20.09.2018 проходив місячник «Увага! Діти на дорозі. ».
Метою заходу була популяризація знань правил дорожнього руху серед дітей та їх батьків, активізація роботи з попередження дитячого дорожньо – транспортного травматизму; проведення широкої роз’яснювальної та агітаційно-масової роботи серед дітей та батьків щодо дотримання правил дорожнього руху, а саме: закріплення з дітьми правила дорожнього руху, прищеплення розуміння необхідності суворого дотримання встановлених правил поведінки на дорозі, навчання приймати участь у дорожньому русі без негативних наслідків, вироблення навичокспостережливості, уміння самостійно приймати рішення в екстремальнихситуаціях, виховання бережливого ставлення до свого життя, закріпленнязнань, що люди ходять по тротуару, розуміння призначення сигналівсвітлофора, закріплення значення дорожніх знаків, навчання розрізнятидозволяючі та запобігаючі знаки, правильно реагувати на сигнали світлофора, розуміти жести регулювальника, виховання у дітей дисциплінованісті на дорогах, бажання бути уважними, спостережливими, обережними, попереджувати нещасні випадки.
У цікавій доступній формі діти здобули необхідну інформацію через проведення занять, спостережень, дидактичних ігор, бесід, рухливих ігор, сюжетно – рольових ігор, моделювання небезпечних дорожніх ситуацій, читання художніх творів, казок, віршів на задану тематику, показ театральної вистави, розгляд ілюстрацій.Звичайно ж, без допомоги батьків ми не можемо досягти значних успіхів. Тому доречним було проведення інструктажу, консультації з батьками на тему «Увага! Діти на дорозі!»