Святковий калейдоскоп

Сьогодні 17 січня наш садочок другий день поспіль святкує різдвянні свята. Групи ”Веселка”, ”Сонечко” та ”Калинка” повернули нас в історію виникнення свят, їх обряди і традиції.

Сьогодні 16 січня 2020 року в нашому садочку відбулася розвага ”Веселі святки”.  Вихованці групи ”Ялинка”  занурили всіх гостей у атмосферу Різдвяних свят

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Коли вдягаю вишиванку, Немов в любові признаюся Своїй країні ніжно й палко, Вдягну і Господу молюся.

16 травня наша країна святкує День вишиванки. В нашому садочку ця подія теж не залишилася без уваги. Для дітей, вихователів та батьків, які продемонстрували всім присутнім свої вишиванки,  були проведені заняття, бесіди присвячені цьому святу.

 

 

31 жовтня та 1 листопада в нашому садочку проходить свято осені. Сьогодні вже відбулися перші виступи.

 

11 жовтня 2018 року наш заклад, як і вся Україна святкував День українського козацтва. Діти були ознайомлені з історією виникнення козацтва, культурою та обрядами, а також мали можливість зануритися в історію і пограти в старовинні ігри козаків.

 

27 вересня 2018 року в нашому закладі святкували  всеукраїнський День Дошкілля. В святі приймали участь батьки, педагоги та вихованці нашого садочку. На святкування були запрошені почесні гості – наші випускники, а тепер учні Херсонської гімназії 3.

В саме цей день для дітей різних вікових груп  вихователями  були проведені майстер класи.