Безпека життєдіяльності дитини.

Безпека дитини головне для родини!

Сьогодні 15 січня 2020 року в нашому закладі були проведені планові навчання з евакуації під час пожежі. В навчаннях прийняли участь весь колектив ясла-саду та наші вихованці. Дякуючи злагодженій роботі вихователів їх помічників та медичному персоналу всі вихованці були оперативно евакуйовані з місця ”умовної пожежі”

 

Місячник « Увага! Діти на дорозі.»
У ЗДО №83 з 20.08.2019 по 20.09.2019 проходив місячник «Увага! Діти на дорозі. ».
Метою заходу була популяризація знань правил дорожнього руху серед дітей та їх батьків, активізація роботи з попередження дитячого дорожньо – транспортного травматизму; проведення широкої роз’яснювальної та агітаційно-масової роботи серед дітей та батьків щодо дотримання правил дорожнього руху, а саме: закріплення з дітьми правила дорожнього руху, прищеплення розуміння необхідності суворого дотримання встановлених правил поведінки на дорозі, навчання приймати участь у дорожньому русі без негативних наслідків, вироблення навичокспостережливості, уміння самостійно приймати рішення в екстремальнихситуаціях, виховання бережливого ставлення до свого життя, закріпленнязнань, що люди ходять по тротуару, розуміння призначення сигналівсвітлофора, закріплення значення дорожніх знаків, навчання розрізнятидозволяючі та запобігаючі знаки, правильно реагувати на сигнали світлофора, розуміти жести регулювальника, виховання у дітей дисциплінованісті на дорогах, бажання бути уважними, спостережливими, обережними, попереджувати нещасні випадки.
У цікавій доступній формі діти здобули необхідну інформацію через проведення занять, спостережень, дидактичних ігор, бесід, рухливих ігор, сюжетно – рольових ігор, моделювання небезпечних дорожніх ситуацій, читання художніх творів, казок, віршів на задану тематику, показ театральної вистави, розгляд ілюстрацій.Звичайно ж, без допомоги батьків ми не можемо досягти значних успіхів. Тому доречним було проведення інструктажу, консультації з батьками на тему «Увага! Діти на дорозі!»