Для батьків

Шановні батьки!

01.10.2020 року рішенням загальних батьківських зборів був вибрантй та легалізований новий батьківський комітет нашого садочку до складу якого ввійшли:

Голова батьківського комітету – Пастушенко Наталія Володимиріана;

Заступник головт БК – Кравченко Ганна Валеріївна;

Секретар БК – Таньшина Марина Юріївна;

Скарбник БК – Бутенко Юлія Олександрівна

4 березня 2020 року в ясла-саду 83 пройшло відкрите засідання ради з харчування на яке були запрошені представники батьківської громади кожної групи.

Батьки відвідали приміщення харчоблоку, ознайомилися з документацією щодо організації харчування, умовами зберігання продуктів, санітарним станом та обладнанням харчоблоку.

Також була проведена бесіда за темою: “Покращення харчування в ясла- саду 83”.

Увага!!!

В нашому закладі посилений пропускний режим. І саме тому доводимо до вашого відома, що починаючи з 9.00 і до 15.00 щодня всі двері ясла-саду будуть зачинені.  Потрапити до будівлі саду буде можливим тільки при попередньому дзвінку вашому вихователю.

  • 19 січня 2019 року набув чинності Закон України від18.12.2019року № 2657-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» 

Булінг (цькування) це діяння (дії або бездіяльність) учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

ПОКАРАННЯ ЗА ЦЬКУВАННЯ

Стаття 172 Кодексу про адмінправопорушення (дрібне хуліганство) додали штрафи за цькування.

  • штраф від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн) або громадські роботи від 20 до 40 годинякщо цькували вперше.
  • від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів або громадські роботи від 40 до 60 годин, якщо дії вчинили повторно або знущалась група осіб.
  • Якщо керівник освітнього закладу не повідомить про цькування уповноваженим підрозділам органів Нацполіції –штраф 50-100 неоподатковуваних мінімумівабо виправні роботи до одного місяця з відрахуванням до 20% заробітку.