Гостинна для батьків

Тут Ви можете залишати свої відгуки, коментарі або питання!

3 коментарі до “Гостинна для батьків”

  1. Сьогодні,коли привела дитину у наш дитячий садочок,вирішила подивитись на новеньку кухню,у якій в цьому році було зроблено кап.ремонт!Дивлячись на таку красу,хочеться висловити подяку керівнику закладу за створення комфорту для наших дітей!

  2. Доброго дня!
    Знаю, що в літку в садочку робили ремонт в кухні, дуже хотілося побачити результат, але мені трохи соромно було напрошуватися і взагалі мабуть цього не можна. Але я зайшла на сайт і там виклали фотозвіт де все чудово видно. Дуже гарно вийшло. Раніше не звертала увагу, але і взагалі по саду робиться косметичний ремонт. Як мати, мене це дуже тішить, що для дітей роблять комфортні умови. Дякуємо вам!
    P.S. І вихователі в нас чудові!

  3. При онлайн реєстрації своєї дитина в чергу вашого дитячого закладу, випливає помилка у вигляді: “Станом на 01 вересня 2019 року, вашій дитині виповниться 1 рік 5 місяців та 30 днів будь ласка, оберіть іншу вікову групу, або інший бажаний рік вступу,та іще раз зазначте тип та назву садка.” Не виходить зареєструвати навіть при зміні років вступу на 2020-2021, який мій крок далі, дякую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *