Про освіту

Завдання на 2017-2018 навчальний рік

Організація освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2016/2017  навчальному році здійснюється відповідно до Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Базового компонента дошкільної освіти (2012 р.), Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, Положення про дошкільний навчальний заклад (затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 № 305), нового Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів (затверджений наказом Міністерства охорони здоров`я України від 24.03.2016 № 234), інших нормативно-правових актів.

Ключові пріоритети змістового наповнення  освітнього процесу у новому навчальному році:

  1. Спрямувати роботу ясла-садка на створення умов щодо ефективного поєднання розвитку зв’язного мовлення з прийомами мнемотехніки.
  2. Продовжити спільну роботу педагогічного колективу та батьків щодо формування здоровязберігаючої компетентності дітей шляхом активізації рухового режиму, забезпечення доступних знань та умінь про здоровий спосіб життя.
  3. Удосконалити роботу колективу щодо формування національно-патріотичної свідомості у дошкільників шляхом використання інноваційних технологій.