Наш колектив


Гусєва Людмила Ярославівна – директор ясла-саду

Директор здійснює загальне керівництво дитячим садом. У своїй діяльності вона спирається на Закон України «Про освіту»,  Статут дошкільного закладу, і на інші законодавчі акти. Вона займається комплектуванням груп дітьми у відповідності з їх віком, станом їх здоров’я, індивідуальними особливостями та запитами батьків, підбирає кадри, керує педагогами, і обслуговуючим персоналом. Крім того, завідувач відповідає за раціональне використання бюджетних асигнувань, а також коштів, що надходять з інших джерел.

Кермач Марина Вікторівна – вихователь-методист

Вихователь-методист займається методичною роботою та організовує весь освітній процес в дитячому садку.Разом із завідуючою керує колективом дитячого саду, беручи участь у підборі кадрів, у розробці та впровадженні програм розвитку та іноваційних технологій.Проводить велику методичну роботу в педагогічному колективі: відкриті заходи  для вихователів, семінари, індивідуальні та групові консультації. Крім цього бере участь в роботі з батьками.

Музичниі керівники:

Музичний керівник відповідає за музичне виховання. Організовує та проводить музичні заняття, літературно-музичні ранки, вечори.Бере участь у проведенні ранкової гімнастики, фізкультурних занять і розваг, забезпечує музичний супровід організованих ігор дітей, проводить музично-дидактичні, театралізовані і ритмічні гри.

Владимирова  Ольга Олександрівна

Богдановська Олена Дмитрівна

Машкова Наталія Михайлівна   – інструктор  з фізкультури

Вихователь з фізичної культури проводить фізкультурні заняття. Контролює рухову активність дітей. Разом з медсестрою контролює гігієнічні умови для проведення занять. Організує роботу з батьками з питань фізичного виховання.

Як і інші педагоги, вихователь з фізкультури керується затвердженими програмами, що враховують вікові особливості дітей, і під час занять враховує індивідуальні можливості кожної дитини.

 

Шестак Світлана Миколаївна – старша медична сестра

Старша медична сестра контролює санітарно-епідемічний режим в дитячому саду, а також стежить за дотриманням режиму дня, харчуванням дітей, правильним проведенням ранкової гімнастики, фізкультурних занять і прогулянок. Організовує і бере участь  в організації оздоровчих заходів. Веде щоденний облік дітей відсутніх по хворобі, ізолює хворих дітей.  Старша медична сестра щоквартально проводить антропометричні виміри дітей.

Булюк Тетяна Олександрівна – завгосп

Заступник завідувача з адміністративно-господарської частини (завгосп) керує роботами по господарському обслуговуванню дитячого саду. Стежить за станом приміщень, займається закупівлями меблів, посуду, обладнання та іграшок. Керує роботами з благоустрою та озеленення території, стежить за виконанням протипожежних заходів та інших умов безпеки дітей і дорослих.

Вихователі та помічники вихователів

Вихователь – педагог, безпосередньо відповідальний за життя і здоров’я довірених йому дітей. Проте вихователь не просто «наглядає» за малюками, вона планує та проводить заняття, ігри, прогулянки та розваги відповідно до віку дітей. Створює умови в групі для успішної реалізації виховно-освітньої програми і, власне кажучи, сама ж її реалізує. Спільно з музичним керівником і інструктором з фізичної культури готує свята, розважальні та спортивні заняття. Керує роботою помічника вихователя. Крім того, вихователь веде роботу з батьками з питань виховання дітей у сім’ї, залучає їх до активної співпраці з дитячим садом. Погоджує з батьками профілактичні щеплення дітей, заплановані в дошкільному закладі.

Помічник вихователя  допомагає вихователю в організації  освітньо-виховного процесу, і разом з вихователем відповідає за життя і здоров’я вихованців. Помічник  вихователя приносить з кухні їжу і допомагає в її роздачі, потім прибирає і миє посуд, у старших групах організовує сервіровку дитячих столів. Допомагає вихователеві виводити дітей на прогулянку і заводити їх в групу, раздягати малюків перед тихою годиною і одягати після неї. Готує усе необхідне для проведення загартовуючих і гігієнічних процедур.Також  відповідає за чистоту в приміщеннях; двічі на день вона проводить вологе прибирання в групі. Відповідно з вимогами СЕС проводить санітарну обробку посуду, іграшок. Стежить за чистотою рушників, змінює їх по мірі забруднення, допомагає вихователеві в проведенні гігієнічних процедур з дітьми. Проводить зміну постільної білизни.

Група «Капітошка»

Вихователь: 

Каратницька Наталія Олександрівна

Гурська Анна Василівна

Помічник вихователя:

Глобачова Тетяна Володимирівна

Група «Сонечко»

Вихователі: 

Деркачова Ольга Леонидівна

Лянзберг Антоніна Миколаївна

Захаренко Ольга Сергіївна

Помічник вихователя:

 

Група «Оленка»

Вихователі: 

Жерліцина Ірина Петрівна

Помічник вихователя:

Климак Валентина Василівна

 

Група «Горобинка»

Вихователі: 

Новик Тетяна  Павлівна

Штанько Олена Сергіївна

Помічник вихователя

Мала Світлана Олександрівна

Група «Калинка»

Вихователі: 

Дунаєвська Ольга Володимирівна

Мітрохіна Юлія Леонідівна

Помічник вихователя:

Грабенко Ольга Валеріївна

Група «Ялинка»

Вихователі:

Панова Віра Вікторівна 

Мітрохіна Юлія Леонідівна

Помічник вихователя:

Желуденко Лілія Григорівна

 

Група «Барвінок»

Вихователі: 

Вишнева Олена Володимирівна

Пінчук Любов Кирилівна

 

Помічник вихователя:

Тарасенко Олександра Григорівна

Група «Журавлик»

Вихователі: 

Соценко Олена Валеріївна

Штангой Олена Сергіївна

Помічник вихователя:

Кудрявцева Лілія Володимирівна

Група «Зернятко»

Вихователі: 

Вакула Тамара Іванівна

Ткачук Ірина Володимирівна

Вчитель-логопед:

Самойлик Людмила Вікторівна

Помічник вихователя:

Фількіна Галина Володимирівна

Група «Ромашка»

Вихователі: 

 

Скорик Юлія Петрівна

Вдовиченко Тетяна Олександрівна

Вчитель-логопед:

Аксьонова Олександра Олександрівна

Помічник вихователя:

Ніколаєва Тетяна Миколаївна

Група «Веселка»

Вихователі: 

Кермач Марина Вікторівна

Помічник вихователя:

Кравчук Анна Миколаївна

Булюк Тетяна Олександрівна- комірник.

Рахім’янова Ніна Іванівна  – машиніст з прання білизни.

Росінська Олена Анатоліївна – машиніст з прання білизни.

Іщенко Оксана Дмитрівна – кастелянка